Registrace

Pro možnost registrace referátů ve volných panelech proveďte nejprve předregistraci na této stránce, která slouží k vytvoření profilového účtu účastníka. Organizační tým 12. sjezdu českých historiků – Profesního setkání historiček a historiků České republiky doporučuje provést následné dokončení registrace s platbou kongresového poplatku po zveřejnění programu, tj. začátkem dubna. Možné jsou dva způsoby platby (online kartou a bankovním převodem), doporučeno je zaplacení bankovním převodem. Účastník má možnost využít zvýhodněnou cenu kongresového poplatku do 30. 4. 2022. Vítáni budou i pasivní účastníci a účastnice z řad historické obce, vyučující dějepisu i studenti.

Kongresový poplatek Včasná platba (Early bird) do 30. 4. 2022 Základní  od 1. 5. 2022 do  31. 7. 2022
Standard 1 200 Kč 1 400 Kč
Jednodenní 600 Kč 800 Kč
Studenti včetně doktorandů, osoby na mateřské a rodičovské dovolené, senioři (+65) 600 Kč 800 Kč
Z organizačních důvodů nebude registrace na místě možná. 
Kongresový poplatek zahrnuje:

Zrušení účasti:
Již zaplacený kongresový poplatek se vrací do 31. 8. 2022.

Po 31. 8. 2022 se při zrušení účasti poplatky s ohledem na zasmluvněné dodávky služeb pro zajištění 12. sjezdu českých historiků nevrací.

Děkujeme za pochopení.

Osobní údaje


Pokud se chcete registrovat bez příslušnosti k instituci, nevyplňujte.
Zadejte prosím plný oficiální název pracoviště a instituce.

Vyberte panely, které vás zajímají a rádi byste se jich zúčastnili.
Tento výběr je nezávazný, ale pomůžete nám tím lépe naplánovat kapacitu poslucháren.

Během akce budou pořizovány fotografie a videozáznamy dokumentující průběh akce, které budou následně použity pro informování veřejnosti o akci a pro prezentaci Správce v tisku i na webových stránkách a sociálních sítích Správce. Nesouhlasíte-li s pořízením takových fotografií a videozáznamů své osoby, sdělte to prosím fotografovi/kameramanovi.